Hakkımızda

Hakkımızda

Gümrük sektöründe 1977 yılından günümüze gelen bireysel başarıların profesyonel olarak yeni bir soluk ve yenilikçi çalışma prensibi ile tek çatı altında toplanmasıyla oluşan bir aile şirketiyiz. Bayrağı büyüklerinden devralan bizler en iyi olmak yolunda bilgi ve becerilerimizi müşterilerimize zamanında ve eksiksiz sunmaktayız. Gümrük ve Dış Ticaret konusunda uzman ekibimiz hizmet konularımızda kesintisiz hizmet vermektedir. Değişen ekonomik ve stratejik şartlara ayak uyduran ekibimiz geliştirdiği “kısa zamanda,çok iş” prensibiyle büyürken bir yandan da müşterilerini de daha ileriyle daha iyiye ulaştırmayı şiar edinmiştir.


Şırnak Silopi’de bulunan şirketimiz başta İpekyolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğüne bağlı Habur Gümrük Müdürlüğü, İpekyolu Gümrük Müdürlüğü Mardin, Diyarbakır, Nusaybin, Batman Gümrük Müdürlükleri ve Gaziantep, Mersin, İstanbul illerinde işlem yürüterek faaliyet alanını genişleterek hizmet sunabilme imkanına sahip olmuştur.


Şirketimiz konularında uzman ve deneyimli çalışanlarıyla İnşaat, Demir ve Çelik, Gıda, Makine, Temizlik, Mobilya gibi bütün sektörlere, bölgenin önde gelen kuruluşlarına profesyonel hizmetler sunmaktadır. Kanun ve Yönetmelikler çerçevesinde en son teknolojiyi kullanarak (Mevzuat.net-Mavi Mevzuat) müşterilerine hizmetler sunmaya ve çözümler üretmeye devam etmektedir.

Projelerin ve Fikirleriniz hakkında her türlü bilgi ve danışmanlık hizmetlerimizle yanınızdayız.